ZALOGUJ

O Nas

itGO

ITGO Werner Wolski Hysa s. j. już od początku swojej działalności w 2012 roku jest firmą zrzeszającą ekspertów o ponad kilkunastoletnim doświadczeniu w branży informatycznej. Od momentu powstania spółki braliśmy udział w kilkunastu dużych projektach informatycznych na terenie kraju. Nasze kompetencje potwierdzamy certyfikatami oraz zaufaniem naszych partnerów biznesowych i klientów.

Specjalizujemy się we wdrażaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych w sektorze medycznym i administracyjnym. Zajmujemy się również sprzedażą licencji i serwisem oprogramowania aplikacyjnego InfoMedica, mMedica, AMMS oraz obsługą baz i platform bazodanowych Oracle. Na terenie Polski obsługujemy szpitale, ale również przychodnie i klientów indywidualnych.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Asseco Poland S.A. producenta oprogramowania AMMS i InfoMedica. W roku 2014 zostaliśmy wyróżnieni za dynamiczny rozwój w zakresie wdrażania, szkolenia i serwisowania oprogramowania AMMS InfoMedica i mMedica.

Kultura organizacyjna naszej firmy jest nastawiona na wzajemny szacunek, partnerstwo, rozwój i kreatywność. Patrzymy odważnie w przyszłość. Zmieniający się świat wymaga od nas ciągłego doskonalenia i rozwoju. Potrzeby te dostrzega cały zespół w naszej firmie. Zaufanie oraz jakość to podstawa w naszej pracy.

Politykę jakości w naszej firmie staramy się realizować poprzez:

Polityka jakości jest zgodna ze strategią działania naszej firmy. Wszyscy znamy, rozumiemy i akceptujemy naszą strategię.Szkolenia:

projektowanie stron www